این مطلب در خصوص ( انتخاب نام شرکت ) می باشد و توسط تیم تحریریه و محتوا سازی دیاکو نوشته شده است .

 

عنوان مطلب: انتخاب نام شرکت

اگر قصد ثبت یک شرکت را دارید باید برای موفقیت و بر سر زبان ها آمدن شرکت تان ابتدا نامی زیبا و متناسب با فعالیت شرکتتان انتخاب نمایید.

انتخاب نامی مناسب اگر ذهن شما را به خود مشغول کند پس می تواند در اینده ذهن مشتریانتان را نیز به خود مشغول کند و در ذهن هایشان باقی بماند. چه بسا افرادی هستند که شاید در همان لحظه ای که شما برای فعالیتتان تبلیغات کرده اید به شما مراجعه نکنند اما زمانی که قصد مراجعه به شرکتهایی از قبیل فعالیت شما را داشته باشند به اسم هایی که در ذهنشان ماندگار شده است رجوع میکنند و اولین قرار را با شرکت شما می گذارند.

 

قوانین مربوط به انتخاب نام شرکت ؟

به دلیل ازدیاد شرکت های ثبت شده دیگر انتخاب اسم 1 سیلابه و یا 2 سیلابه امکان پذیر نمی باشد و الزامی است که نام شرکت تشکیل شده از حداقل 3 سیلاب معنادار و فارسی باشد.(در این زمینه می توانید از لغتنامه دهخدا کمک بگیرید)

تکراری و مشابه نام شرکت های از قبل ثبت شده نباشد.

از کلمات عام استفاده نگردد زیرا احتمال تایید اسامی از طرف کارشناسان ثبت پایین می آید( به دلیل ازدیاد شرکت های از قبل ثبت شده اکثر اسامی عام قبلا مورد استفاده قرار گرفته است)

اسم خاص اسمی است که متعلق به یک موجود زنده و یا یک شی باشد. برای مثال: آراد. آرشام. آرمان. مروارید و ………..

از اسامی مخفف استفاده نگردد. به جای اینکار شما می توانید از حروف اول سیلاب های اسم انتخابی کلمه ای زیبا بسازید جهت تبلیغاتتان. برای مثال در زمینه شرکت مهندسی : بهداد نارسیس آوش (حروف اول هر سیلاب کلمه ی بنا را تشکیل می دهد)

از اسامی افراد خاص و مشهور استفاده نگردد.

نام هایی که بلامانع می باشد اما سیلاب حساب نمی شود:

صفت ها ( خوب . نیک و ….)

نام شهر ( تهران. شیراز و…..)

موضوع فعالیت شرکت ها ( تولیدی . خدماتی . مهندسی و ……)

اگر در نام شرکت از کلماتی از قبیل فرهنگی هنری . صندوق قرض الحسنه و …………. استفاده گردد شرکت یا موسسه مستلزم به اخذ مجوز های لازم می گردد.

 

انتخاب نام شرکت

انتخاب نام شرکت

 

برای انتخاب نام شرکت از کجا شروع کنیم ؟

گاهی انتخاب نام شرکت برای افرادی که تابحال تجربه ی ثبت شرکت نداشته اند گیج کننده و پیچیده می باشد زیرا از یک جهت به نام های مورد علاقه شان فکرمیکنند از جهتی به تناسب داشتن آن نام با فعالیتشان و از طرفی دیگر به ساده و روان بودن آن در اذهان مردم در حالیکه به قابل ثبت بودن و تکراری نبودن آن هم باید توجه داشته باشند. و از طرف دیگر تایید اسم شرکت از طرف کارشناسان کمی سختگیرانه اعمال می شود اما ما می توانیم در انتخاب نام شرکت همراه تان باشیم پس فقط کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

چند نمونه اسم شرکت ؟

شرکت تیوان سازه حصین

موسسه مهرآیین سروش عدل و داد

شرکت آرشام شایلین شایسته

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت فنی مهندسی ؟

شرکت راه سازان پردیس ایرانیان

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت بازرگانی ؟

شرکت بازرگانی پیشتازان فرابین شایگان

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت  عمرانی ؟

شرکت عمرانی دایان سازه قهار

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت خدماتی ؟

شرکت خدمات نظافتی رخشان ترنم فرپاک

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت ساختمانی ؟

شرکت تاسیسات اخوان تکوین تیوان

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت کامپیوتری؟

شرکت رایان داده پرداز سروش

 

پیشنهاد جهت انتخاب نام شرکت کشاورزی ؟

شرکت کشاورزی همیشه سبز نویان طراوت

 


 

گاهی بعضی از افراد از  اسامی  برای شرکت خود استفاده می کنند که باعث محدود شدن فعالیتشان می گردد زیرا برای مثال اگر در آینده قصد گسترش فعالیت خود را داشته باشند و نام شرکتشان فقط اشاره به فعالیت در حال حاضرشان داشته باشد ناچار به تغییر نام شرکت خود می شوند.(این مورد فقط برای افرادی توصیه میگردد که احتمال این تغییرات را در فعالیت خودشان زیاد می دانند)

پس چه بهتر است قبل از انتخاب نام به تمامی جوانب آن دقت کنیم و آینده ی فعالیت خود را نیز در نظر بگیریم.

 

ما می توانیم در انتخاب نام شرکت همراه تان باشیم ، با پرداخت مبلغ  48 هزار تومان می توانید انجام این کار مهم را به ما بسپارید:

 

روش ارائه سفارش انتخاب نام شرکت به این صورت است:

ابتدا مبلغ 48 هزار تومان به شماره حساب 6274121160253613  به  نام آقای احمد جعفری بانک اقتصاد نوین واریز می کنید سپس با ارسال عکس فیش واریزی به شماره تلگرام 09120594830 در خواست خود را اعلام کنید. و همکاران ما در اولین فرصت 5 اسم 3 سیلابه بنا به درخواست خودتان برایتان ارسال می کنند( در درخواست خود نوع فعالیت شرکت و اسامی مورد علاقه قید گردد)

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...

انتخاب نام شرکت, راهنمای انتخاب نام شرکت, نمونه نام شرکت, انتخاب اسم شرکت, لیست اسامی مجاز جهت شرکت

ثبت شرکت دیاکو مجری تخصصی ثبت شرکت در کرج