ثبت شرکت در هر استانی دارای هزینه های مشخصی است که می توانید در سایت رسمی دپارتمان تخصصی ثبت شرکت دیاکو مشاهده کنید.به این ترتیب هر واحد حقوقی ای که به انجام امور ثبتی اهتمام می ورزد باید این مبالغِ از پیش تعیین شده را به متقاضیان اعلام کند. با این وجود برخی موسسات به منظور کسب سود بیشتر، این هزینه ها را متغیر اعلام می کنند. تا جایی که هزینه ثبت شرکت در استان البرز، دامنه ی گسترده ای را شامل می شود که گاهی از 280 تا بیش از 700 هزار تومان ذکر می شود.

ثبت شرکت ارزان در کرج رویا و یا شعار نیست

 

ثبت شرکت ارزان در کرج معمولا بحث برانگیز است و فعالان کسب و کار در خصوص هزینه های ثبت شرکت، یکی از سه دیدگاه زیر را دارند:

• برخی از متقاضیان حاضرند هزینه های بالای ثبت را متحمل شوند تا بهترین خدمات را دریافت کنند. این افراد بدون توجه به سطح کیفی خدمات دریافتی، تنها به ضرب المثل معروف «هر چقدر که پول بدهی، همان مقدار آش می خوری» اکتفا می کنند و با گمان اینکه قیمت های بالا، قرینه ای برای خدمات برتر است؛ با مراجعه به موسسات گران تر، امور ثبتی خود را انجام می دهند.

• گروه دیگر افراد زودباوری هستند که با مشاهده تبلیغات فریبنده در شبکه های اجتماعی و اینترنتی، فریب می خوردند. این افراد با گمان اینکه قیمت های غیرواقعیِ این موسسات، فرصتی برای کاهش هزینه ها است به این واحدها مراجعه می کنند. اما در اغلب مواقع، موسسات بدون ذکر تمامی هزینه های ثبت، تلاش دارند تا با جذب مشتری، آن ها را در «عمل انجام شده» قرار دهند. به عنوان مثال، پس از ثبت شرکت برای متقاضی، اذعان می کنند که هزینه روزنامه جدا از هزینه ثبت است، بدین ترتیب فرد باید هزینه های دیگری را پرداخت کنند.

• دیدگاه سوم، مربوط به اشخاص واقع بین و دقیق است، آن ها همواره توجه دارند که میان خدمات دریافتی و هزینه ها، ارتباط معقولی وجود داشته باشد. به این ترتیب، نه قیمت های عجیب تبلیغات، این افراد را فریب می دهد و نه با انتخاب کورکورانه هزینه های بالایی متحل می شوند.
انتظار می رود صاحبان شرکت ها اطلاعات بیشتری در زمینه ثبت شرکت کسب کنند تا به این طریق، از بهترین خدمات و رضایتمندی بیشتر برخوردار شوند.

 

ثبت شرکت ارزان در کرج در کوتاه ترین زمان

 

با این توضیحات تا حدی دلیل اختلاف قیمت خدمات، در موسسات ثبت شرکت روشن شد. با این حال لازم به ذکر است که ثبت شرکت دارای مراحل و هزینه های مختلفی می باشد که به این شرح است:

– هزینه ثبت شرکت = هزینه متغیری که شرکت های ثبتی برای ثبت شرکت ( مشاوره ، ثبت نام اینترنتی ، تنظیم اوراق و پیگیری ) ، دریافت می کنند. حدود 2500 الی 500 هزار تومان می باشد .

– هزینه آگهی روزنامه = هزینه ثابتی که بین 160 تا 220 هزار تومان می باشد.

– هزینه پست = هزینه ثابتِ 50 هزار تومانی که برای پست مدارک ثبتی، هزینه می شود. ( شامل پاکت ، هزینه پست ، پیک )

– هزینه حق الوکاله = معمولا بین 200 الی 300 هزار تومان است .

– هزینه های دولتی = کمتر از 20 هزار تومان می باشد .

برای اطلاع از هزینه تمام شده کارتان بهتر است با کارشناسان ثبت شرکت ما تماس بگیرید و قیمت نهایی را تلفنی جویا شوید .

موسسات ثبت شرکت در کرج ، با ارائه خدمات مناسب و هزینه های معقول اگر چه از سود کمتری بهره مند می شوند اما اگر نحوه تعامل این واحدها با متقاضیان، بر مبنای صداقت و همکاری باشد، در بلند مدت سود واقعی که «اعتماد مشتری» است نصیب آن ها خواهد شد.

 

موسسه دیاکو با کادری مجرب امور ثبتی شما را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه انجام می دهد.

برای ثبت شرکت ارزان در کرج با ما تماس بگیرید:

02632400680

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...