برند فروشی یا برند آماده در واقع برندی است که پیش از این ثبت و آماده شده و دیگر نیازی نیست صاحب آن اقدامی در جهت ثبت آن انجام دهد، بلکه با حضور در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان نقل و انتقال برند وجود دارد.
با توجه به اینکه نام تجاری نقش قابل توجهی در شناخته شدن کالا و محصولاتِ عرضه شده در بازارِ رقابتی دارد، بسیاری از صاحبان مشاغل تلاش می کنند با ثبت برند، هر چه بیشتر بازار را از آنِ خود کنند.

خرید و فروش برند آماده

02632400680 خط ویژه

این درحالی است که ثبت برند از نظر قانونی و زمانی دارای محدودیت هایی می باشد که برخی متقاضیان ترجیح می دهند بجای ثبت نام تجاری،اقدام به خرید برند آماده کنند.
خرید و فروش برند در کرج

چرا برند آماده خریداری کنیم؟

برند فروشی به دلیل مزایایی که دارد می تواند گزینه ی مناسبی برای تولیدکنندگان محصولات و خدمات باشد، در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهد شد:
• از نظر زمانی، خرید برند آماده بسیار به صرفه است، زیرا نیازی به طی مراحل ثبت نیست و در کمترین زمان امکانِ انقال برند وجود دارد.
• خرید برندی که عنوان آن از پیش ثبت شده مطمئن تر است چنان که دیگر ریسک عدم تایید از طرف اداره ثبت برند وجود نخواهد داشت.
• ممکن است برند آماده، طبقات بیشتری را شامل باشد.
• خرید برند آماده ی شناخته شده، می تواند موجب پیشرفت زودهنگامِ خریدار شود.
• در شرایطی که ثبت برند به مدارکی چون جواز، پروانه بهره برداری و در برخی موارد کارت بازرگانی نیاز دارد، برای خرید برند آماده هیچ یک از این موارد ضروری نیست. تنها مدارک مورد نیاز برای انتقال برند، مدارک هویتیِ فرد متقاضی است.

ثبت نام تجاری و لوگو در کرج

مراحل خرید برند :
– انتخاب برند
– استعلام برند از اداره مالکیت معنوی
– حضور طرفین(خریدار و فروشنده) در دفترخانه، جهت تنظیم سند صلح و نقل و انتقال برند به خریدار

 

انجام امور ثبتی و انتقال برند در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان با سابقه در مرکز تخصصی ثبت برند دیاکو

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...