مدارک ثبت برند برای اشخاص حقیقی

استعلام ثبت برند و نام تجاری

  1. استعلام رایگان نام تجاری به شما کمک میکند تا در زمان و صرف هزینه اضافه خودداری نمایید.
  2. کارشناسان ما در واحد ثبت برند به شما کمک میکنند تا در تهیه لیست و ثبت برند برای کالاها و یا خدمات مورد نظر سند ثبتی خود را به ثبت برسانید.
  3. کارشناسان و وکلای ما به شما کمک میکنند تا همزمان با ثبت نام تجاری ، طرح اختصاصی و نام فارسی و لاتین و … را ثبت نمایید تا از سو استفاده های بعدی و صرف هزینه های اضافه در آینده جلوگیری شود.
  4. همکاران ما در موسسه حقوقی دیاکو به شما کمک میکنند تا در اسرع وقت و در سریعترین زمان ممکن خدمات ثبت برند و نام تجاری خود را انجام دهید.

مراحل شروع ثبت برند در کرج

برای ثبت برند و نام تجاری فقط کافیست که لیستی از کلیه خدماتی که قصد دارید برندتان را برای آن استفاده کنید تهیه نموده (به عنوان مثال : لوازم آرایشی ، پوشاک ، کفش و …) و بعد از تهیه لیست برندی را که انتخاب کرده اید به همکاران ما اعلام کنید تا استعلام های اولیه انجام و تایید اولیه به شما اعلام شود.

در طی انجام مراحل ثبت برند وکلای متخصص ما در ثبت برند در کنار شما بوده و مشاوره های رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...


کلمات کلیدی : ثبت برند در کرج ، آموزش ثبت برند در کرج ، وکیل برای ثبت برند در کرج ، موسسه ثبت برند در کرج ، مشاوره ثبت برند در کرج ، ثبت نام تجاری در کرج ، مشاوره ثبت نام تجاری در کرج