امروزه در بازار جهانی، انطباق با استانداردهای بین المللی می‌توان به کسب و کارها کمک کرد تا با موفقیت بیشتری به رقابت بپردازید. در این مطلب قصد داریم تمامی موارد مرتبط با صدور گواهینامه ایزو در کرج و نحوه ی دریافت آن، توضیحاتی را خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهیم، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید:

 

سازمان بین المللی استاندارد که بیشتر در بین مشتریان به عنوان گواهینامه ایزو مطرح است دستورالعمل‌هایی را برای سازمان‌ها ارائه می‌دهد تا به طور مداوم به استانداردهای شناخته شده جهانی دست یابند. با صدور گواهینامه ایزو در کرج راهی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، با تضمین کیفیت، ایمنی و کارایی ایجاد خواهد شد و همچنین چارچوب مدیریتی آن به گونه‌ای است که می‌تواند ویژگی های منحصر به فرد یک شرکت را افزایش دهد.

مزایای صدور گواهینامه ایزو در کرج چیست؟

  • گواهینامه ایزو به طور مداوم محصولات و خدماتی را مطابق با الزامات مشتری ارائه می‌دهد.
  • با ارائه شواهدی از استانداردهای مختلف در سطح جهانی، باعت افزایش اعتبار کسب و کارتان می‌شود.
  • فرصت هایی مناسبی را برای کسانی که کسب و کار جدید ثبت میکنند، ایجاد می کند.

 

 

از دلایلی که سازمان ها به دنبال صدور گواهینامه ایزو در کرج هستند عبارتند از:

برخی صنایع یا مشاغل مطابق با نوع فعالیت نیاز به استانداردهای ایزو دارند حتی در برخی موارد که یک استاندارد صنعتی برای صدور گواهینامه وجود دارد، مشتریان مانند سازمان‌های دولتی ممکن است گواهینامه ایرو را ترجیح دهند.

 

فرآیند صدور گواهینامه ایزو در کرج بسته به سازمان و شرکت های گواهی دهنده متفاوت است. برای استانداردهای ایزو، سازمان و شرکت‌ها یک مرجع صدور گواهینامه مناسب را در سطح بین‌المللی مورد بررسی قرار میدهند.

در ادامه به مهمترین انواع گواهینامه ایزو اشاره خواهیم داشت:

گواهینامه ایزو 14001:

این نوع گواهینامه هر آنچه را که برای پیاده سازی یک سیستم مدیریت زیست محیطی نیاز است، فراهم میکند که شامل سیاست‌ها، فرآیندها، برنامه‌ها، شیوه‌ها و سوابق است که قوانین حاکم بر نحوه تعامل شرکت‌ و سازمان‌ها با محیط را تعیین می‌کند.

گواهینامه ایزو 9000:

صدور گواهینامه 9000 در کرج شرایطی را فراهم میکند تا سازمان‌ها بتوانند سیستم‌های تضمین کیفیت مؤثر را برای صنایع تولیدی و خدماتی خود استفاده نمایند.

گواهینامه ایزو 9001:

گواهینامه ایزو 9001 در سطح بین‌المللی به عنوان نشانه ای از همسویی سیستم مدیریت کیفیت یک سازمان در بین مشتریان شناخته شده است.

صدور گواهینامه ایزو 270001 در کرج:

این نوع گواهینامه ایزو جز استانداردهایی است که برای تکنیک‌های امنیت فناوری اطلاعات مورد استفاده قرار میگیرد.

گواهینامه ایزو 31000:

گواهینامه ایزو 31000 جزئیات و ترتیبات اجرای ایمنی و مدیریت ریسک‌ها را با معیار بین‌المللی شناخته‌شده ارائه می‌دهد و همچنین این استاندارد کلید حمایت از یک کسب و کار موفق را در جهت کمک به سازمان ها در دستیابی به اهداف فراهم می‌کند.

گواهینامه ایزو 17799:

این استاندارد مدیریت امنیتی را برای تداوم کسب و کار، کنترل دسترسی، مدیریت دارایی و موارد دیگر مشخص می‌کند.

گواهینامه ایزو 20000:

گواهینامه ایزو 20000 یکی از  بهترین شیوه‌ها را برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات تدوین می‌کند.

گواهینامه ایزو 18001:

این استاندارد هر آنچه را که برای پیاده سازی یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه نیاز است، بیان می کند.

گواهینامه ایزو 45001:

این استاندارد یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای را فراهم می‌آورد که شامل تمامی فرآیندها، شناسایی خطرات، ارزیابی ریسک و سوابقی است که قوانین مرتبط به سلامت و ایمنی را ایجاد می‌کند.

گواهینامه ایزو 22000:

گواهینامه ایزو 22000 الزامات یک سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی را برای شرکت و سازمان‌ها فراهم می‌کند.

گواهینامه ایزو 50001:

گواهینامه ایزو 50001 یک سازمان بین‌المللی برای مدیریت و بهبود عملکرد انرژی خود ارائه میدهد همچنین این استاندارد به مستندسازی و گزارش مصرف انرژی می پردازد.

 

سخن پایانی:

فرآیند دریافت گواهینامه‌‌های ایزو می‌تواند زمانبر باشد. ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از هر اقدامی برای صدور گواهینامه ایزو در کرج تمامی موارد مرتبط به آن را مورد بررسی قرار دهید. اگر در خصوص اخذ گواهینامه ایزو در کرج نیاز به مشاوره رایگان دارید می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید